ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ Ο.Σ.Θ. 2017

ΨΗΦΙΣΑΝ:

α) Στο Α’ Εκλογικό Τμήμα 255

β) Στο Β’ Εκλογικό Τμήμα 271

γ) Στο Γ’ Εκλογικό Τμήμα 258

ΣΥΝΟΛΟ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ 1558

ΣΥΝΟΛΟ ΤΑΜΕΙΑΚΩΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕΛΩΝ 1437

ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΙΣΑΝΤΩΝ 784

Για το Διοικητικό Συμβούλιο και Εξελεγκτική Επιτροπή (ΣΥΝΟΛΙΚΑ):

ΨΗΦΙΣΑΝ 784

ΕΓΚΥΡΑ 728

ΑΚΥΡΑ 27

ΛΕΥΚΑ 29

Για Ε.Ο.Ο (ΣΥΝΟΛΙΚΑ):

ΨΗΦΙΣΑΝ 784

ΕΓΚΥΡΑ 737

ΑΚΥΡΑ 30

ΛΕΥΚΑ 17

Για Πειθαρχικό Συμβούλιο (ΣΥΝΟΛΙΚΑ):

ΨΗΦΙΣΑΝ 784

ΕΓΚΥΡΑ 670

ΑΚΥΡΑ 36

ΛΕΥΚΑ 78

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΕΡ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ

Για το Διοικητικό Συμβούλιο και Εξελεγκτική Επιτροπή:

1. Α.Σ.Κ.Ο.Θ. = 414

2. ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ = 138

3. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ = 77

4. Ρ.Σ.Ο. = 69

5. Π.Σ.Κ.Ο. = 30

Για Ε.Ο.Ο.

1. Α.Σ.Κ.Ο.Θ. = 420

2. ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ = 143

3. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ = 77

4. Ρ.Σ.Ο. = 66

5. Π.Σ.Κ.Ο. = 31

Κατόπιν τούτου βάσει του άρθρου 24 παρ. 2 του Ν.1026/80 οι έδρες ΚΑΤΑΝΕΜΟΝΤΑΙ στους άνω συνδυασμούς ως εξής:

Για το Δ.Σ.

1. Ο συνδυασμός Α.Σ.Κ.Ο.Θ καταλαμβάνει 7 έδρες

2. Ο συνδυασμός ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ καταλαμβάνει 3 έδρες

3. Ο συνδυασμός ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ καταλαμβάνει 1 έδρα

4. Ο συνδυασμός Ρ.Σ.Ο. καταλαμβάνει 1 έδρα

5. Ο συνδυασμός Π.Σ.Κ.Ο. καταλαμβάνει 1 έδρα

Για την Ε.Ε

1. Ο συνδυασμός Α.Σ.Κ.Ο.Θ καταλαμβάνει 2 έδρες

2. Ο συνδυασμός ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ καταλαμβάνει 1 έδρα

3. Ο συνδυασμός ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ καταλαμβάνει – έδρα

4. Ο συνδυασμός Ρ.Σ.Ο. καταλαμβάνει – έδρα

5. Ο συνδυασμός Π.Σ.Κ.Ο. καταλαμβάνει – έδρα

Για την Ε.Ο.Ο.

1. Ο συνδυασμός Α.Σ.Κ.Ο.Θ καταλαμβάνει 6 έδρες

2. Ο συνδυασμός ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ καταλαμβάνει 2 έδρες

3. Ο συνδυασμός ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ καταλαμβάνει 1 έδρα

4. Ο συνδυασμός Ρ.Σ.Ο. καταλαμβάνει 1 έδρα

5. Ο συνδυασμός Π.Σ.Κ.Ο. καταλαμβάνει 1 έδρα

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΥΠΕΡ ΥΠΟΦΗΦΙΩΝ ΤΩΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ

Από τον συνδυασμό ΄΄Α . Σ . Κ . Ο . Θ.΄΄

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Αϊβατζίδης Αντώνιος

του

Νικολάου

103

2

Αλ Μοχαμάντ Ιωσήφ – Γρηγόριος

του

Φαγιέζ – Θεοφάνη

38

3

Αργυρόπουλος Νικόλαος

του

Κωνσταντίνου

105

4

Γκιαούρης Ιωάννης

του

Γεωργίου

29

5

Δεβλιώτης Αθανάσιος

του

Ασημάκη

337

6

Κοντόπουλος Βάιος

του

Ευθυμίου

83

7

Κούγιας Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

131

8

Μελικίδης Ιωάννης

του

Κωνσταντίνου

28

9

Μιχαηλίδου Βάσω

του

Κωνσταντίνου

100

10

Μυλωνάς Βασίλειος

του

Σταύρου

106

11

Νταμπαράκης Νικόλαος

του

Νέστωρος

91

12

Τσινάρη Μαρία

του

Σταματίου

34

13

Τσιόγκας Εμμανουήλ (Μάνος)

του

Νικολάου

70

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Βεϊζαδές Απόστολος

του

Παναγιώτη

59

2

Κάτσιος Θεοφάνης

του

Νικολάου

52

3

Μεϊμαρίδου Λουκρητία

του

Παναγιώτη

76

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Βλαδίκας Αθανάσιος

του

Νικολάου

55

2

Γέρος Κωνσταντίνος

του

Φάνη

23

3

Τάχος Γεώργιος

του

Βασιλείου

57

Ε . Ο . Ο . (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Aϊβατζίδης Αντώνιος

του

Νικολάου

100

2

Δεβλιώτης Αθανάσιος

του

Ασημάκη

323

3

Κοντόπουλος Βάιος

του

Ευθυμίου

89

4

Κούγιας Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

123

5

Μανωλάκης Κλεάνθης

του

Δημητρίου

78

6

Μιχαηλίδου Βάσω

του

Κωνσταντίνου

91

7

Μυλωνάς Βασίλειος

του

Σταύρου

96

8

Νάκα Όλγα

του

Αθανασίου

141

9

Παρχαρίδης Ευάγγελος

του

Θεοδώρου

43

10

Τσιόγκας Γεώργιος

του

Βασιλείου

109

11

Τσιόγκας Εμμανουήλ

του

Νικολάου

58

Από τον συνδυασμό ΄΄ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ΄΄

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Αυγέρης Μιχαήλ

του

Αριστοτέλη

5

2

Γεροντίδης Γεώργιος

του

Νικολάου

12

3

Καλαντίδης Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

94

4

Κουντούρη Δάφνη

του

Μιχαήλ

24

5

Λιλλής Θεόδωρος

του

Διογένη

45

6

Μαρουφίδης Νικόλαος

του

Αλεξάνδρου

69

7

Μπούγας Δημήτριος

του

Κωνσταντίνου

5

8

Παπαγεωργίου Αθανάσιος

του

Ιωάννη

15

9

Συναρέλλης Αθανάσιος

του

Βασιλείου

21

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Στρουθοπούλου Μαριάνθη

του

Φοίβου-Αντωνίου

7

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Μορφάκη Ορθοδοξία

του

Κλεάνθη

13

Ε . Ο . Ο . (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Αυγέρης Μιχαήλ

του

Αριστοτέλη

8

2

Γεροντίδης Γεώργιος

του

Νικολάου

16

3

Καλαντίδης Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

89

4

Κουντούρη Δάφνη

του

Μιχαήλ

27

5

Λιλλής Θεόδωρος

του

Διογένη

49

6

Μαρουφίδης Νικόλαος

του

Αλεξάνδρου

74

7

Μπούγας Δημήτριος

του

Κωνσταντίνου

6

8

Παπαγεωργίου Αθανάσιος

του

Ιωάννη

18

9

Συναρέλλης Αθανάσιος

του

Βασιλείου

24

Από τον συνδυασμό ΄΄ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ΄΄

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Βαρυτιμιάδης Ιωάννης

του

Αθανασίου

35

2

Κανάκογλου Ειρήνη – Δόμνα

του

Ιωάννη

20

3

Καρανίκα Μαρία

του

Θεοχάρη

26

4

Μακρή Σοφία

του

Παντελή

19

5

Παλάσκας Δημήτριος

του

Ιωάννη

57

6

Παμπουκτσή Παναγιώτα

του

Φωτίου

32

7

Παναγιωτάκος Ιωάννης

του

Δημητρίου

26

8

Παπαδόπουλος Σάββας

του

Παναγιώτη

20

9

Σπανίδου Μαρία

του

Γεωργίου

29

10

Στεργίου Φωτεινή

του

Τρύφωνα

16

11

Στρατής Ευάγγελος

του

Δημητρίου

20

12

Τσιάπλα Πολυξένη – Χριστοδούλα

του

Αθανασίου

20

13

Χρυσοστομάκης Γεώργιος

του

Λαζάρου

17

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Ζαγοριανός Γεώργιος

του

Δημητρίου

34

Ε . Ο . Ο . (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Βαρυτιμιάδης Ιωάννης

του

Αθανασίου

38

2

Ζαγοριανός Γεώργιος

του

Δημητρίου

22

3

Κανάκογλου Ειρήνη-Δόμνα

του

Ιωάννη

25

4

Καρανίκα Μαρία

του

Θεοχάρη

26

5

Μακρή Σοφία

του

Παντελή

23

6

Παλάσκας Δημήτριος

του

Ιωάννη

56

7

Παμπουκτσή Παναγιώτα

του

Φωτίου

28

8

Παναγιωτάκος Ιωάννης

του

Δημητρίου

22

9

Σπανίδου Μαρία

του

Γεωργίου

32

10

Στρατής Ευάγγελος

του

Δημητρίου

22

11

Χρυσοστομάκης Γεώργιος

του

Λαζάρου

18

Από τον συνδυασμό ΄΄Ρ.Σ.Ο.΄΄

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Γκόνη Αγγελική

του

Γεωργίου

23

2

Καράτσης Ιωάννης

του

Γρηγορίου

9

3

Κομνής Αθανάσιος

του

Γεωργίου

43

4

Κουτιανίδου Μαρία

του

Χρήστου

15

5

Κωτίδης Μιχαήλ

του

Ιωάννη

24

6

Μαντζιάρης Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

18

7

Μιχαηλίδου Ελπίδα

του

Γεωργίου

18

8

Οικονομίδη Ευγενία – Τζένη

του

Βασιλείου

20

9

Παντελής Σταύρος

του

Παντελή

18

10

Τεκέογλου Αθανασία

του

Ιακώβ

14

11

Τσάγια Ελένη

του

Ζήση

18

12

Τσάγια Χρυσαυγή

του

Βασιλείου

14

13

Χούρη Ράμη-Στέφανος

του

Κωνσταντίνου

16

Ε . Ο . Ο . (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Γκόνη Αγγελική

του

Γεωργίου

20

2

Καράτσης Ιωάννης

του

Γρηγορίου

9

3

Κομνής Αθανάσιος

του

Γεωργίου

45

4

Κωτίδης Μιχαήλ

του

Ιωάννη

26

5

Μαντζιάρης Κωνσταντίνος

του

Γεωργίου

15

6

Μιχαηλίδου Ελπίδα

του

Γεωργίου

12

7

Οικονομίδη Ευγενία – Τζένη

του

Βασιλείου

16

8

Παντελής Σταύρος

του

Παντελή

16

9

Τεκέογλου Αθανασία

του

Ιακώβ

14

10

Τσάγια Ελένη

του

Ζήση

16

11

Χούρη Ράμη-Στέφανος

του

Κωνσταντίνου

12

Από τον συνδυασμό ΄΄Π.Σ.Κ.Ο.΄΄

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Βουλγαρίδου Χρυσούλα

του

Ευαγγέλου

4

2

Βράτζιας Γεώργιος

του

Αθανασίου

12

3

Θεοδωρίδης Γεώργιος

του

Βασιλείου

5

4

Θεοδωρίδης Ιωάννης

του

Δημητρίου

4

5

Καλαϊτζής Γεώργιος

του

Χρήστου

5

6

Καλπαζίδου Ζωή

του

Λαζάρου

9

7

Νίσηρη Αθηνά

του

Παναγιώτη

7

8

Νίτσιου Αντωνία

του

Θεοδώρου

5

9

Παπαδόπουλος Θεόδωρος

του

Ιωάννη

5

10

Παπαδοπούλου Μαρία – Ειρήνη

του

Κωνσταντίνου

4

11

Πατελάκη Ιωάννα

του

Εμμανουήλ

8

12

Σακαβέλης Βασίλειος

του

Νικολάου

3

13

Τρούλιαλης Μιχαήλ

του

Ευσταθίου

9

Ε . Ο . Ο . (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

1

Βράτζιας Γεώργιος

του

Αθανασίου

10

2

Θεοδωρίδης Γεώργιος

του

Βασιλείου

6

3

Θεοδωρίδης Ιωάννης

του

Δημητρίου

5

4

Καλαϊτζής Γεώργιος

του

Χρήστου

5

5

Καλπαζίδου Ζωή

του

Λαζάρου

6

6

Νίσηρη Αθηνά

του

Παναγιώτη

5

7

Νίτσιου Αντωνία

του

Θεοδώρου

6

9

Παπαδοπούλου Μαρία – Ειρήνη

του

Κωνσταντίνου

3

10

Πατελάκη Ιωάννα

του

Εμμανουήλ

5

11

Σακαβέλης Μαρίνος – Κοσμάς

του

Νικολάου

2

12

Τρούλιαλης Μιχαήλ

του

Ευσταθίου

8

ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ)

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΨΗΦΟΙ

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Ανανιάδου Ροδάμη

του

Αδάμ

89

2

Αποστολίδου Βασιλική

του

Θεοδοσίου

75

3

Δαλαμπίρας Στυλιανός

του

Θωμά

151

4

Διονυσόπουλος Δημήτριος

του

Παύλου

95

5

Δούρος Γεώργιος

του

Θεοδώρου

60

6

Κάτσιος Θεοφάνης

του

Νικολάου

160

7

Κεχαγιάς Βασίλειος

του

Χρήστου

86

8

Μαντζαρόπουλος Ιωάννης

του

Βασιλείου

130

9

Ματιάκης Απόστολος

του

Θεμιστοκλέους

235

10

Μπασούρ Ζάκι

του

Αντνάν

114

11

Παυλίδης Αχιλλέας

του

Πέτρου

134

12

Σαρίδης Δημήτριος

του

Παναγιώτη

131

13

Σταματάς Κωνσταντίνος

του

Δημητρίου

119

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1

Λαυρεντιάδης Γρηγόρης

του

Ιωάννη

160

2

Ταραντζοπούλου Ανδρομάχη

του

Δημητρίου

170

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

Εκλέγονται για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή:

(Α). Από τον συνδυασμό Α.Σ.Κ.Ο.Θ. οι παρακάτω:

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Τακτικά Μέλη

1) Δεβλιώτης Αθανάσιος

2) Κούγιας Κωνσταντίνος

3) Μυλωνάς Βασίλειος

4) Αργυρόπουλος Νικόλαος

5) Αϊβατζίδης Αντώνιος

6) Μιχαηλίδου Βάσω

7) Νταμπαράκης Νικόλαος

Αναπληρωματικά Μέλη

  1. Κοντόπουλος Βάιος

  2. Τσιόγκας Εμμανουήλ

  3. Αλ Μοχαμάντ Ιωσήφ – Γρηγόριος

  4. Τσινάρη Μαρία

  5. Γκιαούρης Ιωάννης

  6. Μελικίδης Ιωάννης

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή.:

Τακτικά Μέλη

  1. Μεϊμαρίδου Λουκρητία

  2. Βεϊζαδές Απόστολος

Αναπληρωματικά Μέλη

  1. Τάχος Γεώργιος

  2. Βλαδίκας Αθανάσιος

(Β). Από τον συνδυασμό ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ οι παρακάτω:

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Τακτικά Μέλη

1) Καλαντίδης Κωνσταντίνος

2) Μαρουφίδης Νικόλαος

3) Λιλλής Θεόδωρος

Αναπληρωματικά Μέλη

  1. Κουντούρη Δάφνη

  2. Συναρέλλης Αθανάσιος

  3. Παπαγεωργίου Αθανάσιος

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή.:

Τακτικά Μέλη

1) Στρουθοπούλου Μαριάνθη

Αναπληρωματικά Μέλη

2) Μορφάκη Ορθοδοξία

(Γ). Από τον συνδυασμό ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ οι παρακάτω:

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Τακτικά Μέλη

1) Παλάσκας Δημήτριος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Βαρυτιμιάδης Ιωάννης

(Δ). Από τον συνδυασμό Ρ.Σ.Ο. οι παρακάτω:

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Τακτικά Μέλη

1) Κομνής Αθανάσιος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Κωτίδης Μιχαήλ

(Ε). Από τον συνδυασμό Π.Σ.Κ.Ο. οι παρακάτω:

Για το Διοικητικό Συμβούλιο

Τακτικά Μέλη

1) Βράτζιας Γεώργιος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Καλπαζίδου Ζωή

Για την Ελληνική Οδοντιατρική Ομοσπονδία εκλέγονται:

(Α). Από τον συνδυασμό Α.Σ.Κ.Ο.Θ. οι παρακάτω:

Τακτικά Μέλη

1) Δεβλιώτης Αθανάσιος

2) Νάκα Όλγα

3) Κούγιας Κωνσταντίνος

4) Τσιόγκας Γεώργιος

5) Αϊβατζίδης Αντώνιος

6) Μυλωνάς Βασίλειος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Μιχαηλίδου Βάσω

2) Κοντόπουλος Βάιος

3) Μανωλάκης Κλεάνθης

4) Τσιόγκας Εμμανουήλ

5) Παρχαρίδης Ευάγγελος

(Β). Από τον συνδυασμό ΝΕΑ ΚΙΝΗΣΗ οι παρακάτω:

Τακτικά Μέλη

1) Καλαντίδης Κωνσταντίνος

2) Μαρουφίδης Νικόλαος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Λιλλής Θεόδωρος

2) Κουντούρη Δάφνη

(Γ). Από τον συνδυασμό Ανεξάρτητοι Οδοντίατροι οι παρακάτω:

Τακτικά Μέλη

1) Παλάσκας Δημήτριος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Βαρυτιμιάδης Ιωάννης

(Δ). Από τον συνδυασμό Ρ.Σ.Ο. οι παρακάτω:

Τακτικά Μέλη

1) Κομνής Αθανάσιος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Κωτίδης Μιχαήλ

(Ε). Από τον συνδυασμό Π.Σ.Κ.Ο. οι παρακάτω:

Τακτικά Μέλη

1) Βράτζιας Γεώργιος

Αναπληρωματικά Μέλη

1) Τρούλιαλης Μιχαήλ

Εκλέγονται για το Πειθαρχικό Συμβούλιο:

Τακτικά Μέλη

  1. Ματιάκης Απόστολος

  2. Κάτσιος Θεοφάνης

  3. Δαλαμπίρας Στυλιανός

  4. Παυλίδης Αχιλλέας

  5. Σαρίδης Δημήτριος

  6. Μαντζαρόπουλος Ιωάννης

Αναπληρωματικά Μέλη

  1. Ταραντζοπούλου Ανδρομάχη

  2. Λαυρεντιάδης Γρηγόριος

print